Play-off

Štvrťfinále

Zápas
Nitra Foxes U20 - HBK Nitrianski Rytieri Nitra U20
Štvrťfinále (1. zápas)
5:1
07.05.2017 08:00
MHbK Worms Kežmarok U20 - ŠK 98 Pruské U20
Štvrťfinále (1. zápas)
7:1
07.05.2017 09:10
HBC Double Team Považská Bystrica U20 - HBK Kometa Vrútky U20
Štvrťfinále (1. zápas)
1:2
07.05.2017 10:20
Leaders Ružinov U20 - HBK Diaková U20
Štvrťfinále (1. zápas)
0:1
07.05.2017 11:25

Semifinále

Zápas
MHbK Worms Kežmarok U20 - HBK Kometa Vrútky U20
Semifinále (1. zápas)
2:1
07.05.2017 12:40
Nitra Foxes U20 - HBK Diaková U20
Semifinále (1. zápas)
1:2 s.n.
07.05.2017 13:50

Finále

Zápas
HBK Diaková U20 - MHbK Worms Kežmarok U20
Finále (1. zápas)
1:3
07.05.2017 16:30

o 3. miesto

Zápas
HBK Kometa Vrútky U20 - HBK Nitrianski Rytieri Nitra U20
o 3. miesto (1. zápas)
2:0
07.05.2017 15:15

Základná časť

1. kolo

Zápas
Nitra Foxes U20 - HBC TČNP Bratislava U20
1. kolo, Skupina A
2:0
05.05.2017 09:00
HBK Diaková U20 - ŠK 98 Pruské U20
1. kolo, Skupina A
3:1
05.05.2017 10:10
Leaders Ružinov U20 - HBK Nitrianski Rytieri Nitra U20
1. kolo, Skupina B
1:3
05.05.2017 11:20
HBK Kometa Vrútky U20 - ŠK HOGO Žilina U20
1. kolo, Skupina B
2:3 s.n.
05.05.2017 12:30

2. kolo

Zápas
HBC TČNP Bratislava U20 - HBC Double Team Považská Bystrica U20
2. kolo, Skupina A
0:4
05.05.2017 13:40
ŠK 98 Pruské U20 - Nitra Foxes U20
2. kolo, Skupina A
1:2
05.05.2017 14:50
HBK Nitrianski Rytieri Nitra U20 - MHbK Worms Kežmarok U20
2. kolo, Skupina B
1:4
05.05.2017 16:00
ŠK HOGO Žilina U20 - Leaders Ružinov U20
2. kolo, Skupina B
3:4
05.05.2017 17:10

3. kolo

Zápas
HBC Double Team Považská Bystrica U20 - HBK Diaková U20
3. kolo, Skupina A
3:0
05.05.2017 18:20
MHbK Worms Kežmarok U20 - HBK Kometa Vrútky U20
3. kolo, Skupina B
1:2 s.n.
05.05.2017 19:30
HBC TČNP Bratislava U20 - ŠK 98 Pruské U20
3. kolo, Skupina A
0:5
06.05.2017 09:00
HBK Nitrianski Rytieri Nitra U20 - ŠK HOGO Žilina U20
3. kolo, Skupina B
5:3
06.05.2017 10:10

4. kolo

Zápas
Nitra Foxes U20 - HBK Diaková U20
4. kolo, Skupina A
3:1
06.05.2017 11:20
ŠK 98 Pruské U20 - HBC Double Team Považská Bystrica U20
4. kolo, Skupina A
1:2
06.05.2017 12:30
MHbK Worms Kežmarok U20 - Leaders Ružinov U20
4. kolo, Skupina B
3:2 s.n.
06.05.2017 13:40
HBK Kometa Vrútky U20 - HBK Nitrianski Rytieri Nitra U20
4. kolo, Skupina B
4:2
06.05.2017 14:50

5. kolo

Zápas
HBK Diaková U20 - HBC TČNP Bratislava U20
5. kolo, Skupina A
3:2
06.05.2017 16:00
HBC Double Team Považská Bystrica U20 - Nitra Foxes U20
5. kolo, Skupina A
2:4
06.05.2017 17:10
ŠK HOGO Žilina U20 - MHbK Worms Kežmarok U20
5. kolo, Skupina B
1:3
06.05.2017 18:20
Leaders Ružinov U20 - HBK Kometa Vrútky U20
5. kolo, Skupina B
2:1
06.05.2017 19:30